Про нас

GutSound – це надійний асистент у підборі якісної аудіо-, відеотехніки, домашніх кінотеатрів, обладнання для озвучення приміщень та споруд, рішеннь для візуалізації контенту. Ми допомагаємо створювати ідеальну систему на всіх етапах – від підбору всіх компонентів та аксесуарів до монтажу та налаштування.

Наша компанія була заснована влітку 2015 року, і з того часу ми забезпечуємо своїм клієнтам підбір та встановлення кращої аудіо та відео апаратури.

Продаємо аудіо та відео обладнання

Наша компанія була заснована влітку 2015 року, і з того часу ми забезпечуємо своїм клієнтам підбір та встановлення кращої аудіо та відео апаратури.

Професійна
команда фахівців

Широкий
асортимент товарів

Широкий спектр
інсталяційних послуг

Тільки офіційна техніка,
з гарантією від виробника

Клієнти які нам довіряють

За нашими плечима десятки успішно реалізованих проектів різного рівня складності (конференц-зали, мітінг руми, багатофункційні комплекси, фонове озвучення, багатозонні аудіо-відео рішення).

Нашими клієнтами є ВУЗи (Український Католицький Університет, Лісотехнічний університет, Ветеринарний Університет, Університет внутрішніх справ, Медичний університет), корпорація Галнафтогаз (заправки ОККО), ІТ-компанії (Nravo, Rebbix, Keel Solution, Rolique, Mirantis, SiTime), готелі та ресторани (готель Арніка, готель Швейцарський, готель Деліс, ресторан Валентино, ресторан Хутірець, ресторан Марсель…) кафе, паби та кав’ярні (Залізна шапка, 12 STEPS, Music LAB, Хорс, Вандлер, 4friends…) бутіки, стоматолочні клініки, музеї, школи, приватні помешкання…

Результати в цифрах

158

виконаних
проектів

125

задоволених
клієнтів

1850

відпрацьованих
днів

389

випитих горняток
кави