SONANCE PATIO 4.1: Захищена вулична система з великою зоною покриття

,
SONANCE PATIO 4.1: Захищена вулична система з великою зоною покриття

Sonance Patio 4.1 — це комплект із чотирьох сателітів, сабвуфера та підсилювача. Виробник рекомендує цей комплект для рівномірногшо звукового покриття зони до 93м² під відкритим небом.

Сабвуфер Patio Series закопується в землю, в ньому стоїть 8 дюймовий драйвер з подвійною катушкою. В сателітах використовуються 3,5 дюймові алюмінієві випромінювачі. Система здатна відтворювати звук від 40 Гц до 20 кГц при чутливості 85дБ (сателіти) і 89 дБ (сабвуфер).

Підсилювач Sonance DSP SR 2-125 володіє потужністю 125 Вт на канал (поставляється тільки в комплектах з маркуванням SKU 93430). Система підключається послідовно. Підсилювач вже є попередньо налаштований (загружені оптимізовані криві DSP для серії Patio).

Для монтажу компанія передбачила можливість використання різних кронштейнів та стійок, виготовленим по сучасним стандартам вуличних аудіосистем.

Крім того, систему Sonance Patio 4.1 можна розширити, добавивши ще один комплект. завдяки цьому покриття збільшиться до 186 м². Корпус колонок виготовлений із високотемпературного пластика ABS. Сабвуфер отримав антикорозійний герметичний кожух.